Agenci

O nas

Rozpoczęła działalność, opierając się na solidnej podstawie wiedzy i doświadczeniu w zakresie nieruchomości. Obecne doświadczenie zawodowe obejmuje 21-sto letnią praktykę w zakresie planowania przestrzennego, geodezji, budownictwa, wyceny nieruchomości, finansowania i realizacji projektów inwestorskich, ekonomii, marketingu i przede wszystkim obrotu nieruchomościami.
Tak obszerne doświadczenie pozwoliło na stworzenie idealnych warunków do zapewnienia naszym klientom pełnej obsługi podczas transakcji nieruchomości. Ponadto nasze zaangażowanie i dbałość o klienta to podstawowe zasady, którymi kieruje się firma. Zgromadzenie wszechstronnych usług oraz kontaktów z zaprzyjaźnionymi osobami i firmami, umożliwiło również dostęp do świadczenia usług obejmujących:

- określanie ceny rynkowej nieruchomości
- wycenę nieruchomości
- prowadzenie postępowań administracyjnych obejmujących nieruchomości
- porady prawne
- doradztwo podatkowe
- uzyskanie kredytu bankowego na zakup nieruchomości
- ubezpieczenie nieruchomości
- usługi geodezyjne
- usługi architektoniczne
- czynności notarialne

Biuro działa w oparciu o licencję pośrednika obrotu nieruchomościami nr 8031 wydaną w 2008 roku przez Ministra Infrastruktury. Posiadamy także ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, związanej z wykonywaną działalnością. W trosce o klienta i jego potrzeby stale podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kształceniu zawodowym z przekonaniem, że będą one gwarancją dobrze wykonanej pracy.
Firma świadczy usługi zarówno osobom prywatnym, jak również firmom i instytucjom. Każdy klient jest dla nas bardzo ważny, a kontakty z nim chcemy rozwijać i utrwalać w wieloletnie partnerstwo.


Dzięki współpracy z firmą VENDO NIERUCHOMOŚCI zyskują Państwo przede wszystkim:


- bezpieczeństwo zawieranych transakcji
- obsługę pod względem dokumentacji
- szczegółową analizę nieruchomości
- doradztwo w nieruchomościach i kredytach
- profesjonalną i kompleksową obsługę
- prowadzenie negocjacji
- oszczędność cennego czasu

Decyzje dotyczące nieruchomości nigdy nie są łatwe, dlatego niezwykle ważne jest znalezienie firmy, na której można polegać.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!