COŚ EKSTRA !!!

KUP NIERUCHOMOŚĆ I ODBIERZ BON OD NASZEGO BIURA W WYSOKOŚCI 250 ZŁ NA ZAKUPY W LEROY MERLIN,

ZA KAŻDE 100.000 ZŁ OTRZYMANEGO KREDYTU ZA NASZYM POŚREDNICTWEM !

 cos-ekstra

 


 

 MIESZKANIE MARZEŃ we współpracy Vendo Nieruchomości oraz Leroy Merlin Swarzędz.

Pragnąc dzielić z Państwem radość wynikającą z zakupu nieruchomości za naszym pośrednictwem, we współpracy z Leroy Merlin Swarzędz mamy przyjemność zaoferować :

 

  • 10% rabatu powitalnego na zakupy w Leroy Merlin 
  • projekt – wizualizacja kuchni i łazienki za 1 grosz
  • pomoc w pomiarach oraz kosztorys materiałów do realizacji projektów
  • pomoc w montażu i instalacji produktów z Leroy Merlin
  • wsparcie Doradcy Klienta przez cały czas trwania zakupów
  • pierwsza dostawa za 1zł ( przy zakupach do 1500kg i w pierwszej strefie od sklepu Leroy Merlin Swarzędz: m.in. Swarzędz, Zalasewo) 
  • pakiet korzyści z programem DOM
  • gwarancję bezterminowego zwrotu produktów

Szczegóły w regulaminach dostępnych na www.leroymerlin.pl oraz w punktach informacyjnych sklepów.                        logo leroy

 

 


 

 

REGULAMIN OTRZYMANIA I KORZYSTANIA Z KARTY UPOMINKOWEJ

Swarzędz, dnia 16 lutego 2020 roku

 


1. Warunkiem otrzymania karty upominkowej jest zakup nieruchomości za pośrednictwem biura nieruchomości VENDO NIERUCHOMOŚCI Piotr Zywert z siedzibą w Swarzędzu (62-020) przy ul. Wrzesińskiej 2/1 oraz sfinansowanie jej ze środków pieniężnych pochodzących z kredytu uzyskanego za pośrednictwem doradcy finansowego rekomendowanego przez Biuro VENDO NIERUCHOMOŚCI.
2. Promocja dotyczy ogłoszeń nieruchomości Biura oznaczonych symbolem „COŚ EKSTRA”.
3. Karta upominkowa – elektroniczny bon towarowy, uprawniający Użytkownika do jej realizacji w sklepach LEROY MERLIN.
4. Kartę upominkową LEROY MERLIN Klient Biura otrzymuje od VENDO NIERUCHOMOŚCI najpóźniej w terminie 30 dni od daty uruchomienia całej kwoty kredytu przez bank.
5. Klient VENDO NIERUCHOMOŚCI otrzymuje jedną kartę upominkową o wartości nominalnej 250 zł za każde pełne 100 000 zł wypłaconego kredytu na zakup nieruchomości.
6. Klient VENDO NIERUCHOMOŚCI nie może zrezygnować z przyjęcia Karty upominkowej w zamian za obniżenie ceny nabywanej nieruchomości o wartość nominalną Karty upominkowej.
7. Karta upominkowa LEROY MERLIN uprawnia do jej realizacji w sklepach LEROY MERLIN.
8. Karta upominkowa LEROY MERLIN jest kartą bezterminową.
9. Karta upominkowa LEROY MERLIN nie podlega wymianie na środki pieniężne (gotówkę) w całości lub w części oraz nie może zostać zwrócona LEROY MERLIN.
10. Przy realizacji Karty upominkowej LEROY MERLIN, Użytkownikowi nie przysługuje prawo otrzymania reszty w gotówce, gdy wartość otrzymanego towaru lub świadczonej usługi jest niższa niż aktualna wartość nominalna Karty upominkowej LEROY MERLIN. Reszta środków pieniężnych pozostaje na Karcie.
11. Użytkownik jest zobowiązany do zapłaty różnicy ceny gotówką, kartą płatniczą lub kredytową, gdy wartość otrzymanego towaru lub świadczonej usługi jest wyższa niż aktualna wartość nominalna Karty upominkowej LEROY MERLIN.
12. Użytkownik może posługiwać się Kartą upominkową LEROY MERLIN wielokrotnie, do momentu wyczerpania limitu przypisanego do Karty, z możliwością doładowania z własnych środków.
13. Użytkownik ma prawo w każdym czasie sprawdzenia aktualnej wartości Karty upominkowej bezpośrednio w sklepie LEROY MERLIN.
14. W przypadku zwrotu towarów dokonywanych w sklepach LEROY MERLIN przy użyciu Karty upominkowej, Użytkownik w zamian otrzyma kartę refundacyjną LEROY MERLIN, na równowartość zwracanych Towarów.
15. Podstawa uzyskania zwrotu Towaru jest przedstawienie przez Użytkownika oryginału paragonu fiskalnego lub oryginału faktury, potwierdzające nabycie towaru przy użyciu Karty upominkowej LEROY MERLIN.
16. VENDO NIERUCHOMOŚCI oraz LEROY MERLIN nie ponoszą odpowiedzialności za Karty upominkowe, które zostały zgubione lub uszkodzone.
17. Karta upominkowa LEROY MERLIN w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa nie jest elektronicznym instrumentem płatniczym ani elektroniczną karta płatniczą. Jest elektroniczną formą bonu towarowego.
18. Wydanie Karty upominkowej nie stanowi sprzedaży opodatkowanej podatkiem od towarów i usług (VAT) w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa podatkowego.
19. Użytkownik Karty upominkowej oświadcza, ze zapoznał się z treścią niniejszego regulaminu, akceptuje jego treść w całości i zobowiązuje się do przestrzegania jego zapisów.
20. Promocja obowiązuje od dnia 16 lutego 2020 roku do odwołania.