Pobiedziska , gen. Tadeusza Kutrzeby

Numer oferty Pow. m2 Cena Pokoje Piętro Dostępność plan

Mieszkania gotowe do odbioru !

0% Kupujący nie płaci prowizji do biura oraz zwolniony jest z podatku PCC 2%.

PROMOCJA !!!

KUP NIERUCHOMOŚĆ I ODBIERZ BON OD NASZEGO BIURA W WYSOKOŚCI 250 ZŁ NA ZAKUPY W LEROY MERLIN ZA KAŻDE 100.000 ZŁ OTRZYMANEGO KREDYTU ZA NASZYM POŚREDNICTWEM !

Dodatkowo Rabat 10% na zakupy oraz projekt kuchni i łazienki za 1 gr. w Leroy Merlin !!! (szczegóły poniżej) 

Inwestycja znajduje się w Pobiedziskach, w niewielkiej odległości od centrum miasta, 2 min. od przystanku autobusowego, 10 min. spacerem do dworca PKP, jednocześnie z dogodnym dojazdem do Poznania i Gniezna także trasą S5 i DK92. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią osiedle budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz otwarte tereny rekreacyjne.

W najbliższym otoczeniu: nowy żłobek, przedszkole, szkoła, ośrodek zdrowia, apteka, plac zabaw, skatepark, siłownia, Galeria Różana . Ponadto bliskość terenów rekreacyjnych - okolice Pobiedzisk posiadają dostęp do wielu atrakcyjnych walorów turystycznych, tj. lasy, jeziora, stadnina koni.

Kameralne osiedle, na które składają się 4 nowoczesne, 3 piętrowe budynki wielorodzinne. W każdym budynku znajdują się 24 mieszkania, 2 lub 3 pokojowe. Funkcjonalne układy mieszkań pozwolą na aranżację mieszkania według własnego uznania. Do każdego mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe. Mieszkania na parterze posiadają ogródki, pozostałe lokale na wyższych kondygnacjach, obszerne balkony o powierzchni od 4 m do 9m. Do dyspozycji mieszkańców również komórki lokatorskie.

Miejsce postojowe 3000 zł, przy zakupie 2-óch 4500 zł.

Możliwość zakupu komórek lokatorskich:

  • pow. 2,20 m2 za cenę 4600 zł
  • pow. 1,65 m2 za cenę 3600 zł
Pomagamy również w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.

Pragnąc dzielić z Państwem radość wynikającą z nowego zakupu we współpracy z Leroy Merlin Swarzędz mamy przyjemność zaoferować Państwu również pomoc w dalszych etapach wykańczania i urządzania wymarzonego mieszkania.

Z tej okazji nasi klienci otrzymają:

- 10% rabatu powitalnego
- projekt – wizualizacja kuchni i łazienki za 1 grosz
- pomoc w pomiarach oraz kosztorys materiałów do realizacji projektów
- wsparcie Doradcy Klienta przez cały czas trwania zakupów
- pierwsza dostawa za 1zł ( przy zakupach do 1500kg i w pierwszej strefie od sklepy Leroy Merlin Swarzędz
- pakiet korzyści z programem DOM

Posiadamy w ofercie mieszkania z wielu inwestycji !

Zapraszamy !

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Piotr Zywert (licencja nr: 8031).